Kontakt

Ola i Marcin Sawiccy

ul. Jana Pawła II 190

34-335 Krzyżowa


mail
:
kontakt@usawickich.pl

 

26-31 sierpnia 2022, Krzyżowa
Warsztaty dla rodzin barankowych

Dla kogo? 

Wszystkie barankowe rodziny zapraszamy do  naszego domu, na wakacje z kaligrafią. 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy zajęcia z kaligrafii, które poprowadzi Dominika Furgał.


Zajęcia adresowane są do rodziców oraz dzieci z rodzicami. 


Co?


Zajęcia odbywać się będą w nowej pracowni, w DOMU MONTESSORI, która mieści się 15 minut samochodem od naszego domu. 

 

Do pracowni na zajęcia zapraszamy tylko chętnych do pracy, pozostałe osoby mogą w tym czasie bawić się w potokach, chodzić po górach, rozmawiać i grać w piłkę lub tenisa na naszych boiskach i korcie pod domem. 

 

Mamy nadzieję, że będzie to również czas twórczej wymiany myśli, doświadczeń i dzielenia się swoim barankowym doświadczeniem, czas radości z przebywania ze sobą i czas modlitwy. 

 

W naszym domu mamy dla Was przygotowane  łóżka  z pościelą, bez ręczników. Dostępną kuchnię z pełnym wyposażeniem, jadalnię, poddasze na spotkania oraz kaplicę. Wyżywienie jest we własnym zakresie. Polecamy pierogi i zupy od sąsiadki!

Zapisy, zgłoszenia, zapytania

Jeśli jesteście rodziną przygotowującą swoje dzieci do I Komunii Świętej w ramach Baranków i pragniecie spędzić tydzień z kaligrafią w Krzyżowej, prosimy napiszcie maila na adres kontakt@usawickich.pl - przekażemy wszystkie szczegóły!

Prowadzący kaligrafię

Dominika Furgał: 

O kaligrafii i pięknych literach marzyłam od dawna. Jednak los chciał inaczej. Były ważniejsze sprawy, bardziej przyziemne, które powodowały, ze litery musiały poczekać…

Na wszystko przychodzi czas, a ten mój nadszedł prawie 6 lat temu gdy rozpoczęłam przygodę z kaligrafią. Przez 3 lata regularnie pracowałam nad  doskonaleniem kursywy angielskiej, czyli copperplate oraz spencerian, roundhand, italiki i fundational script. W zeszłym roku dołączyła uncjała oraz bastarda włoska.

 

Od 6 lat uczę się w Atelier Landowska i Bodziony, natomiast od trzech lat uczę się również na kursach w Stanach Zjednoczonych u kaligrafów zrzeszonych w organizacji Master Penman.

 

Życzę wszystkim wspaniałej zabawy z kaligrafią, może to tu rozpocznie się Wasza przygoda!