Kontakt

Ola i Marcin Sawiccy

ul. Jana Pawła II 190

34-335 Krzyżowa


mail
:
kontakt@usawickich.pl

 

10-15 lipca 2022, Krzyżowa
Warsztaty dla odpowiedzialnych za Baranki

Dla kogo? 

Zapraszamy prowadzących grupy barankowe w całej Polsce i Wasze Rodziny, na kilka dni wspólnego spotkania, wymiany barankowych myśli i doświadczeń, wspólnej modlitwy i KALIGRAFII!


Co?


Codziennie, przez 5 godzin,  nasza nowa pracownia w Domu Montessori w Koszarawie, będzie otwarta dla Was! Warsztaty kaligrafii, poprowadzi dla chętnych z Was Rodziców, Dominika Furgał z Krakowa.

Dominika jest wspaniałym nauczycielem, a przede wszystkim pasjonatem! W zajęciach będą mogły uczestniczyć również Wasze dzieci pod opieką Rodziców.

 

Wyżywienie jest we własnym zakresie, mamy do dyspozycji kuchnię z pełnym wyposażeniem oraz nasza Sąsiadka proponuje pyszne pierogi i zupy!

Zapisy, zgłoszenia, zapytania

Jeśli jesteście rodziną prowadzącą grupę w ramach Baranków i pragniecie spędzić tydzień z kaligrafią w Krzyżowej, prosimy, napiszcie maila na adres kontakt@usawickich.pl - przekażemy wszystkie szczegóły!

Prowadzący kaligrafię

Dominika Furgał: 

O kaligrafii i pięknych literach marzyłam od dawna. Jednak los chciał inaczej. Były ważniejsze sprawy, bardziej przyziemne, które powodowały, ze litery musiały poczekać…

Na wszystko przychodzi czas, a ten mój nadszedł prawie 6 lat temu gdy rozpoczęłam przygodę z kaligrafią. Przez 3 lata regularnie pracowałam nad  doskonaleniem kursywy angielskiej, czyli copperplate oraz spencerian, roundhand, italiki i fundational script. W zeszłym roku dołączyła uncjała oraz bastarda włoska.

 

Od 6 lat uczę się w Atelier Landowska i Bodziony, natomiast od trzech lat uczę się również na kursach w Stanach Zjednoczonych u kaligrafów zrzeszonych w organizacji Master Penman.

 

Życzę wszystkim wspaniałej zabawy z kaligrafią, może to tu rozpocznie się Wasza przygoda!